Objednajte sa k lekárovi bezplatne!

Autor: Juraj Blanár | 22.2.2016 o 8:09 | Karma článku: 4,69 | Prečítané:  315x

Pred dvomi týždňami sme v Žilinskom kraji oficiálne predstavili nový systém bezplatného objednávania k lekárovi. Jednoduchý a rýchly portál umožní lekárovi, aby mohol lepšie manažovať svoje vyšetrenia a pacienti nemuseli čakať.

Na webstránke www.objednatvysetrenie.sk sme pracovali spolu s lekármi a pripravili tak systém presne podľa ich požiadaviek. Každá ambulancia má iný systém práce, a preto bolo dôležité, aby sme im portál, dá sa povedať, ušili na mieru. Elektronické objednávanie testovalo prvých 17 ambulancií vo všetkých našich regiónoch, vrátane našich župných nemocníc, a po oficiálnom predstavení sa pripojilo už ďalších osem poskytovateľov zdravotnej starostlivosti. Máme ohlasy aj z ďalších nemocníc a súkromných ambulancií nielen zo Žilinského kraja, ale aj z iných krajských samospráv na Slovensku. Verím, že postupne počet lekárov, u ktorých sa budeme môcť objednať z pohodlia domov, bude neustále rásť. Teší ma, že záujem o informáciu o bezplatnom objednávaní stále rastie a keď som si dnes ráno pozrel návštevnosť portálu, číslo sa prehuplo už cez 4600 užívateľov.

Systém bezplatného elektronického objednávania je naším unikátnym projektom, ktorý chceme rozšíriť po celej Žilinskej župe. Máme tu spoločne viac ako 1 400 poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a cieľom je, samozrejme, aby sa zapojili všetci a pacienti mohli výhody využívať u každého lekára. Chceme tiež, aby do budúcnosti systém fungoval aj tak, aby pacient prišiel k svojmu všeobecnému lekárovi a ten ho mohol priamo cez www.objednatvysetrenie.sk objednať na vyšetrenie k špecialistovi. Žiadne amorálne poplatky za objednanie či prednostné vyšetrenie.

Priatelia, budem rád, ak túto informáciu o bezplatnom systéme objednávania k lekárovi budete šíriť ďalej a poviete to aj vášmu lekárovi, ktorý sa môže do portálu jednoducho prihlásiť a rozšíriť tak dostupnosť zdravotnej starostlivosti v našom kraji.

Viac informácii nájdete aj na tomto odkaze http://www.zilinskazupa.sk/sk/aktuality/aktuality/v-zilinskom-kraji-lekara-objednate-rychlo-jednoducho-cez-internet.html.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Boj proti korupcii si netrúfol atakovať ani Fico

Objavujú sa útoky na prezidenta či aktivistov.


Už ste čítali?