Odfoťsebasa

Autor: Juraj Blanár | 5.5.2015 o 7:00 | (upravené 5.5.2015 o 7:57) Karma článku: 7,02 | Prečítané:  383x

Takýto krkolomný názov dostala súťaž, ktorú sme vyhlásili v tomto roku. Všetci fanúšici „selfie“ fotografií sa mohli zvečniť na území nášho kraja a prihlásiť sa. Vybrané miesta však nemali byť hocijaké, ale museli súvisieť s inštitúciou alebo pamiatkou Žilinského kraja. 

Sťažené podmienky napokon splnilo takmer päťdesiat „sebasafotografov“, ktorí boli niekde na výlete, prechádzke alebo sa len ocitli v správnu a fotogenickú chvíľu na správnom a fotogenickom mieste. Výsledok skúste posúdiť sami. A keď si pozorne prezriete selfiekoláž, tak zistíte, koľko súťažiacich splnilo napokon všetky podmienky a zapojilo sa.

V našom kraji je veľa čarokrásnych miest, ktoré sú odprezentovaniahodné, a preto verím, že sa do ďalších ročníkov zapoja aj ďalší aktéri a vyberú si také pamiatky či zákutia, ktoré prilákajú aj hlasujúcich. Teraz to boli lokality vo Vrátnej doline, pri Šútovskom jazere, vodných nádržiach Liptovská Mara a Nová Bystrica. Objavili sa aj Oravský hrad a Hrad Strečno. Keď sme týždeň pred skončením súťaže sumarizovali počet zapojených, tak sme zistili 3165 lajkov a to je už dobrý začiatok pre to, aby sme zo „selfičiek“ vyskladali pozoruhodnú mozaiku Žilinského kraja. Tak do odfoteniasebasa.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Boj proti korupcii si netrúfol atakovať ani Fico

Objavujú sa útoky na prezidenta či aktivistov.


Už ste čítali?